Zakázková výroba.

Rádi pro vás upravíme naše standardní modely, nebo vytvoříme něco v naší dílně dosud nevídaného.

Na co je třeba se připravit?

Zakázková výroba trvá

Návrhy, nové materiály, postupy a řezy, to všechno chce čas. Připravte se, že zakázková výroba trvá podle velikosti projektu 8-12 týdnů.

Zakázková výroba je dražší

Do nového projektu potřebujeme zapojit více lidí, více kumštu a nad každým návrhem i výrobním procesem se trochu zamyslet.

Nejsou změny jako změny

Ani zakázkovou výrobu nemůžeme upravovat do nekonečna, a už vůbec ne týden před odevzdáním. Ale nebojte, dáme vám dostatek podkladů a času na rozmyšlenou.

Návrh s vizualizacemi je práce

Nad každým návrhem strávíme někdy i několik dní. Pokud je chcete vidět v detailu, vypracujeme vám dokumentaci s 3D vizualizacemi, průřezy a přehledem materiálů. Stačí říct.

Jak probíhá zakázková výroba?

1. PŘEDSTAVY & SNY

TADY najdete jednoduchý dotazník, pomocí kterého nám v několika krocích ujasníte, co chcete a co se vám líbí.

2. ODHADY

Na základě vyplněného dotazníku se vám do 2 dnů e-mailem či telefonicky ozveme s upřesňujícími detaily a případnými dotazy.

3. NÁVRHY

Pokud nám dáte zelenou, rozpracujeme naši společnou představu do komplexního návrhu včetně nákresů a 3D vizualizací. Budete mít samozřejmě možnost návrh komentovat, upravovat a měnit. Jak taková studie vypadá a co se v ní všechno dozvíte, se můžete podívat níže. S návrhem i vizualizací máme dost práce, proto jsme ho zpoplatnili podle velikosti zakázky. Jelikož se představy klienta mohou v průběhu procesu návrhu měnit, finální cenovou nabídku připravíme vždy až po odsouhlasení konečného navrhu.

4. OBJEDNÁVKA & FAKTURA 1

Líbí? Super. Po odsouhlasení návrhu, ceny za výrobu a termínu dodání vám zašleme smlouvu o dílo a první zálohovou fakturu na 50 % z celkové částky. Smlouvu společně podepíšeme a na zaplacení faktury budete mít 7 dní. Pak si vyhrneme rukávy a dáme se do práce.

5. VÝROBA

Doba dodání se nejčastěji pohybuje mezi 6 až 10 týdny, přibližný termín si ujasníme při objednávce a přesný termín si ujasníme v průběhu výroby. Prosíme, berte na vědomí, že v této fázi můžete do finální podoby zasahovat jen minimálně, nebo spíše vůbec. Na dotazy, nápady a další kombinace budete mít dostatek prostoru v návrhu.

6. POZDRAVENÍ & FAKTURA 2

14 dní před předpokládaným dodáním vám pošleme foto z výroby a druhou fakturu na dalších 30 % celkové ceny. Faktura musí být uhrazena nejpozději v den předání interiéru. Nezapomeňte jako variabilní symbol uvést číslo své objednávky.

7. KONTROLA

Den před instalací zkontrolujeme, že naše plány i platby sedí. Pokud bychom vás neměli v evidenci, poprosíme vás o zaslání potvrzení o platbě a začneme se těšit na druhý den.

8. DOPRAVA & INSTALACE

Nábytek přivezeme, nainstalujeme, vyfotíme a pak už je to jen na vás. Instalace a doprava jsou součástí cenové nabídky.

9. RADOST & FAKTURA 3

Nábytek stojí. Máte 14 dní na doplacení zbývajících 20 % z celkové ceny a nekonečno na objevování, zkoušení a radost z nového interiéru.

Jak vypadají náhledy, vizualizace a projektová dokumentace?

Vizualizace a projektová dokumentace má několik částí. Jde nám o to, abyste v jednotlivých fázích projektu měli kontrolu nad tím, co chcete a nechcete rozpracovat.

1)

Hrubý koncept a necenění, ze kterého můžete usoudit, jestli s námi chcete pokračovat v detailnějším návrhu

2)

Půdorys, pohledy na stěny, materiály a barvy – v této fázi už zpracováváme vizualizace, ze kterých už víte, jak přesně bude pokoj vypadat a můžete do nich zasahoavat.

3)

3D vizualizace hotového pokoje, včetně projektové dokumentace, abychom se ujistili, že všechno je přesně podle plánu a případně odladili poslední detaily.

Ukázky realizací zakázkové výroby

Máme za sebou už pár desítek zakázek přímo na míru. Každá je na základě jiného přání a možností, ale všechny mají náš rukopis. Realizací máme víc, takže se neváhejte zeptat, co přesně vás zajímá.

Dětský pokoj v Dobřichovicích

Návrh projektu
Fotografie realizace
Fotografie realizace
Fotografie realizace
Fotografie realizace

Dětský pokoj na Hanspaulce

Návrh projektu
Fotografie realizace
Fotografie realizace
Fotografie realizace