Jste zde:
Dětský nábytek a doplňky >> Blog >> Všechno, co jste chtěli vědět o NIMBU, ale báli jste se zeptat
Všechno, co jste chtěli vědět o NIMBU, ale báli jste se zeptat
22.2.2017

Všechno, co jste chtěli vědět o NIMBU, ale báli jste se zeptat

Palandy. Pamatujeme si je z pokojíčků, ze škol v přírodě, kdy jsme rozhodně chtěli patřit mezi ty šťastnější, co se vyspí nahoře, i z prvních výletů na horské chaty, kdy nám bylo upřímně jedno, kde budeme spát.

 Momentálně máme mezi palandami jen jednu lásku a tou je naše NIMBO. Ptáte se proč? Je to jednoduché. Máme s NIMBEM sentimentální vztah - je to až platonická láska. NIMBO je s námi téměř od začátku, je to zatím náš nejprodávanější výrobek, který jsme v různých verzích, provedeních a barevných kombinacích instalovali v různých domácnostech po celé České republice, Slovensku i v zahraničí. 

Patrová postel NIMBO existuje ve verzi NIMBO I a NIMBO II. Oba kousky jsou ideální pro dva sourozence, kteří si na nich stejně dobře vyhrají jako vyspí. Liší se v provedení schodů – zatímco NIMBO I nabízí téměř klasický žebřík, NIMBO II už přináší sofistikované schody, jejichž část se dá využít i jako police. Vyrobené jsou z dřevomateriálu LTD v bílém provedení v kombinaci s březovou překližkou. 

NIMBO na přání dodáváme se schody na levé nebo pravé straně a novinkou je barevné čalounění s kapsou v zádech. Pokud jste se do Nimba zamilovali stejně tak jako my, nemusíte ztrácet čas. Stačí jen pár kliků a NIMBO I nebo NIMBO II může být vaše. Kromě postele můžete pokojík dotvořit i dalšími NIMBO kousky, díky kterým bude dětský pokojík vašich ratolestí v jednotném a funkčním stylu.