O DEVOTO.

DEVOTO JE ČESKÁ NÁBYTKÁŘSKÁ FIRMA, KTEROU ZALOŽILI LUKÁŠ LÉDL A PETR K. PORTA V ROCE 2008. SVÝM JMÉNEM A VIZÍ ODKAZUJE NA ODDANOST A VĚRNOST- DŘEVU, ŘEMESLU A PŘEDEVŠÍM VLASTNÍM NÁPADŮM A NETRADIČNÍM NADČASOVÝM ŘEŠENÍM. A O TO JDE.

Navrhujeme a vyrábíme především dětský nábytek - s příběhem a nadhledem, nábytek, který umí růst společně se svými majiteli. Realizujeme originální série i zakázkovou výrobu, často ve spolupráci s vybranými českými designéry, ilustrátory nebo architekty. Vše doplňujeme ručně vyráběnými hračkami, doplňky a dekoracemi, které ať už jsou ze dřeva, látek nebo jiných materiálů, je v nich pořádný kus kumštu.

O NÁS.

LÁSKA K DŘEVU V NÁS BYLA VŽDYCKY, K ŘEMESLU JSME MUSELI DOZRÁT. VĚNOVAT SE PROFESIONÁLNÍMU NÁBYTKÁŘSTVÍ JSME SE ROZHODLI AŽ POTOM, CO JSME ZÍSKALI ŽIVOTNÍ NADHLED A ZKUŠENOSTI Z JINÝCH OBORŮ.

O CO NÁM JDE.

Máme rádi jednoduché kombinace. Hledáme řešení, která nám umožní tvarovat prostor tak, aby v něm nábytek žil společně s dětmi a pomáhal jim rozvíjet jejich osobnost a fantazii.

 

KVALITA.

Pracujeme výhradně s prověřenými
materiály té nejvyšší jakosti, a to od
osvědčených domácích i zahraničních
dodavatelů.

 

BEZPEČNOST.

Oblé rohy, kvalitní, značkové panty
s celoživotní zárukou nebo zásuvky se
skrytými pojezdy jsou pro nás samozřejmostí,
stejně jako zdravotně nezávadné
a certifikované materiály.

 

DETAIL.

Každý detail tvoří celek.
Námi navržené úchytky, jemné barvy,
netradiční řezy a tvary jsou naším
nezaměnitelným rukopisem.

O MATERIÁLECH.

MDF / BARVA, TVAR A JEDNODUCHOST.

BARVA, TVAR A JEDNODUCHOST.

MDF máme rádi, protože to je díky slisovaným dřevním vláknům velmi pevný materiál. Skvěle se se nám tvaruje a vám se bude dobře udržovat, a navíc - existuje na něj odhadem asi půl miliónu odstínů laků. Fakt.

DŘEVO.

České, zdravé, kvalitní.

Používáme pouze kvalitní dřevo, které bylo vytěženo a vysušeno v České republice. Každý kus je díky jedinečné kresbě originál, který pro vás zakonzervujeme pro budoucí generace povrchovou úpravou olejem, barvou nebo lakem.

PŘEKLIŽKA.

Pevnost a styl.

Překližku máme my truhláři rádi pro její výbornou rozměrovou a tvarovou stálost. Naše překližkové materiály mají kromě výjimečné pevnosti i celosvětové certifikáty a známky na to, že pocházejí z trvale udržitelného zemědělství.

O DÍLNĚ.

Manuální a kreativní tým Devoto tvoří parta sehraných profesionálů.
Naší hlavní základnou jsou Libčice nad Vltavou.
Je to pro nás místo, kde máme prostor a zázemí
pro práci a kde se rádi potkáváme s přáteli i klienty.
Zde se rodí radost z poctivého řemesla!!